Stoisko StarNet i Grupa Energia
Stoisko StarNet i Grupa Energia

StarNet Telecom i Grupa Energia po raz kolejny wezmą udział w Shopping Center Forum jako wystawca.

Przedstawiciele obu firm będą dostępni przy stoisku 7.4 i udzielą szczegółowych informacji o ofercie usług obrotu i dystrybucji energii elektrycznej świadczonych przez Grupę Energia oraz outsourcingu usług telekomunikacyjnych proponowanych przez StarNet Telecom.

– Największą zaletą Shopping Center Forum jest to, że tak wielu wspaniałych ludzi z branży spotyka się w jednym miejscu. To nie tylko okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy lub poznania ofert innych przedsiębiorstw. To okazja spotkania innych ludzi i wymienienia się doświadczeniem. Dzięki temu poznajemy siebie, nie jesteśmy anonimowi, wzajemnie się inspirujemy i faktycznie z nową energią wracamy do pracy – podsumował ubiegłe edycje Shopping Center Forum Paweł Dąbroś, dyrektor sprzedaży.

Coroczny udział Grupy Energia i StarNet Telecom w Shopping Center Forum jest także okazją do zaprezentowania niestandardowej oferty obu firm.

Przypomnijmy: StarNet Telecom jest operatorem usług telekomunikacyjnych w obiektach handlowych i biurowych od 2001 roku. Oferta firmy obejmuje między innymi serwis budynkowej sieci telefonicznej, zarządzanie systemem informatycznym, inwestycje w infrastrukturę telekomunikacyjną, a także współpracę z najemcami obiektu w zakresie dostarczenia usług telefonii stacjonarnej i internetowej oraz usług dostępu do internetu.

Spółka dostarczała swoje usługi m.in. do takich obiektów handlowych, jak: Galeria Kaskada w Szczecinie, Atrium Promenada w Warszawie, Toruń Plaza, Galeria Dekada w Sieradzu czy Galeria Tęcza w Kaliszu.

Grupa Energia GE jest koncesjonowaną spółką energetyczną, która specjalizuje się w obsłudze nieruchomości komercyjnych, głównie galerii handlowych i budynków biurowych.

StarNet Telecom i Grupa Energia zajmą stoisko 7.4. Shopping Center Forum 2014 Fall Edition odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej szczegółów o Forum TUTAJ.