Sklep internetowy Top Secret
Sklep internetowy Top Secret

– E-commerce Top Secret rozwija się dynamicznie, mamy istotne przyrosty sprzedaży rok do roku. Obecnie sprzedaż internetową prowadzimy w Polsce i na Ukrainie. W II kw. 2014 roku uruchomiony został sklep w Moskwie – powiedział portalowi Retailnet Radosław Wiśniewski, prezes zarządu Redan SA.

– Ze względu na dłuższą historię naszym najbardziej popularnym sklepem internetowym jest sklep polski – miesięcznie odwiedza go ponad 1,5 mln klientów. Natomiast sklep ukraiński, mimo zaburzeń politycznych, ma cały czas kilkudziesięcioprocentowe przyrosty sprzedaży.

– Stale rozwijamy funkcjonalności naszego portalu Top Secret – wiele nowych funkcjonalności zostanie wprowadzonych w tym roku. Dążymy do tego, by e-sklep miał ugruntowaną pozycję wśród liderów rynku e-commerce.

– W sposób stały wprowadzamy do sklepu uzupełniające naszą ofertę produkty innych marek odzieżowych, ale przede wszystkim skupiamy się na rozbudowywaniu kolekcji naszych marek własnych: Top Secret, Troll, Drywash i Happy Kids – dodał Radosław Wiśniewski.

Spółka Redan funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Redan zleca swoją produkcję fabrykom w Polsce, Chinach, Indiach Turcji, Korei i Bangladeszu. W Polsce Grupa Kapitałowa zatrudnia 2 tys. osób. Sprzedaż prowadzona jest w sieci ponad 500 sklepów detalicznych, w ramach której znajdują się mono- i multibrandowe salony oferujące odzież marek Top Secret, Troll i Drywash, oraz dyskontowe sklepy Textilmarket. Redan powstał w 1995 roku, a w 2003 roku akcje Spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.