CH Plaza Rzeszów
CH Plaza Rzeszów

Brytyjski inwestor planuje uruchomić na polskim rynku sieć 50 klubów fitness CityFit. Na inwestycję przeznaczy 100 mln zł.

O nowej na polskim rynku sieci klubów CityFit pisaliśmy już z początkiem marca 2014 roku. Wówczas informowaliśmy także o planach otwarcia pierwszej placówki w Rzeszowie w centrum handlowym Plaza Rzeszów. Lokal ruszy w maju.

Jeszcze w tym roku  CityFit zamierza otworzyć kluby m.in. w Wałbrzychu i w Warszawie w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach.

– CityFit wprowadza na polski rynek innowacyjny model działania, który za granicą, nie tylko w Europie, cieszy się ogromnym powodzeniem i popularnością. Oferujemy wyraźnie atrakcyjniejszą cenę członkowską niż pozostałe kluby, oddając równocześnie do dyspozycji nowoczesne i innowacyjne wyposażenie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wszystko to dostępne będzie z elastyczną ofertą, bez długoterminowych zobowiązań. Uważamy, że Polakom należą się najlepsze zachodnie standardy, jeśli chodzi o branżę fitness – mówi Nicholas Moses, dyrektor zarządzający CityFit.

CityFit zaoferuje usługi za opłatę znacznie niższą od obecnej średniej rynkowej. Wyróżnikiem firmy jest m.in. internetowy proces dołączenia do klubu oraz elastyczne członkostwo bez konieczności podpisywania stałej umowy.

– Dzięki skupieniu się przez CityFit na samym meritum fitnessu, bez dodatkowych basenów czy odnowy biologicznej, a także dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii minimalizującej koszty obsługi, jesteśmy  stanie zaoferować polskim klientom najwyższą wartość korzystania z fitness klubu i wypełnić lukę na rynku – dodaje Nicholas Moses.

Spółka CityFit została założona przez brytyjski fundusz private equity. Jej celem jest rozwijanie na polskim rynku pierwszej sieci fitness klubów o niskich opłatach, bez stałych kontraktów, oferującej najnowocześniejsze wyposażenie.