Dostawy jednodniowe

Serwis Furgonetka.pl umożliwia korzystanie z szerokiego wachlarza usług logistycznych bez potrzeby podpisywania umów. Teraz klienci serwisu mogą również korzystać z usługi Paczka W RUCHu, dzięki której umawianie się z kurierem nie będzie konieczne.

Paczka w RUCHu daje możliwość nadawania i odbierania przesyłek w drodze do pracy, na spotkanie, podczas spaceru, czy kupując ulubioną gazetę. Do tego 1000 pierwszych przesyłek RUCH dostarczy za darmo. Sieć kiosków i salonów RUCHu liczy 2 500 punktów, czynnych również w soboty. Kioski zlokalizowane są w uczęszczanych punktach miasta, na trasach, które klient pokonuje niemal codziennie. Znajdują się również w mniejszych miejscowościach i terenach wiejskich – tam, gdzie klienci są obsługiwani przez agenta, którego znają i któremu ufają.

„Rynek e-commerce rozwija się w Polsce bardzo szybko. Wymaga to efektywnych i tanich kanałów dystrybucji stale rosnącej liczby przesyłek. RUCH codziennie dostarcza prasę do ponad 22 tys. punktów w całej Polsce, od dużych miast po najmniejsze miejscowości. Nasze samochody obsługują 870 tras dziennie, miesięcznie pokonując ok. 3 milionów kilometrów. Teraz, oprócz prasy, dostarczamy przesyłki do wybranych przez klientów lokalizacji. Dostępność usługi Paczka w RUCHu na Furgonetka.pl oznacza, że ponad 50 tys. osób i firm będzie mogła nadawać i odbierać swoje przesyłki w najbardziej dla nich dogodnym miejscu i czasie” – mówi Dariusz Stolarczyk, członek zarządu RUCH S.A.

„Nawiązanie współpracy z firmą Ruch, która jest naszym ósmym partnerem, spowodowało że możemy dzisiaj zaoferować zdecydowanie szerszy zakres usług niż konkurencyjne serwisy. Usługa Paczka w Ruchu z pewnością spotka się z zainteresowaniem naszych klientów ze względu na bardzo dużą liczbę punktów obsługi oraz wyróżniającą się na rynku cenę.– przekonuje Piotr Szymczak, dyrektor ds. e-commerce w Furgonetka.pl.