Salon optyczny SunLoox
Salon optyczny SunLoox

Do grona najemców Centrum Handlowego Galaxy w Szczecinie dołączył nowy salon optyczny sieci SunLoox. Sklep w galerii zajął powierzchnię 129 mkw. i znalazł się w otoczeniu marek City Break, Inmedio czy Promod.

– Sklep w Szczecinie to kolejna nasza placówka otwarta w nowym, ekskluzywnym koncepcie. Do tej pory działały 2 salony SunLoox: w Centrum Stary Browar w Poznaniu oraz w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. Koncept ten charakteryzuje się nowoczesnym wyposażeniem wnętrza oraz bardzo szeroką ofertą oprawek najbardziej cenionych marek na świecie – mówi w rozmowie z Retailnet Robert Ukraiński, General Manager w firmie Jawro, odpowiedzialnej za ekspansję salonów.

– Planujemy kolejne otwarcia naszych salonów optycznych w centrach handlowych. Wszystkie nowe sklepy znajdą się w tego typu obiektach, bo ich klienci coraz częściej poszukują opraw okularowych wysokiej jakości i produktów marek ekskluzywnych – dodaje.

Personel SunLoox oferuje klientom pełny zakres badań okulistycznych.

Salon optyczny SunLoox
Salon optyczny SunLoox

Poza konceptem SunLoox firma Jawro rozwija także sieć salonów optycznych Loox Galeria Optyki.

– Ta sieć różni się od konceptu SunLoox przede wszystkim metrażem lokali. Salony SunLoox z założenia mają mierzyć ponad 200 mkw. Wyjątkiem jest sklep mieszczący się w Centrum Handlowym Galaxy. Lokalizacje Loox Galeria Optyki zajmują w centrach handlowych lokale o mniejszych powierzchniach, ale powyżej 100 mkw. – twierdzi Robert Ukraiński.

Obecnie w centrach handlowych działa 14 salonów Loox Galeria Optyki. Mieszczą się one m.in. w: Galerii Olimpia w Bełchatowie, CH Europa Centralna w Gliwicach, CH NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim, Galerii Amber w Kaliszu, CH M1 w Krakowie czy CH Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim.

W salonach SunLoox klienci mogą znaleźć oprawy najbardziej cenionych domów mody i projektantów, m.in.: Dior, Saint Laurent, Ermenegildo Zegna, Carolina Herrera, Valentino, Gucci, Givenchy, Dsquared2, Tom Ford, Jimmy Choo, Marc Jacobs czy Victoria Beckham.

Marka SunLoox powstała w 1993 roku. Salony firmy oferują szkła korekcyjne i szeroki wybór markowych opraw i okularów przeciwsłonecznych.

Salon optyczny SunLoox
Salon optyczny SunLoox