Firma CBRE zaprezentuje podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition 2 nowe centra wyprzedażowe, które powstają w Lublinie i Białymstoku.

Outlet Center w Lublinie i Białymstoku zmienią handlową mapę wschodniej Polski, oferując markowe produkty pochodzące z poprzednich kolekcji, nadwyżek produkcyjnych czy serii próbnych w cenach znacznie obniżonych w stosunku do pierwotnej ceny detalicznej.

Zarówno Outlet Center w Lublinie, jak i Białymstoku charakteryzują się dogodnym położeniem, tak dla mieszkańców aglomeracji, jak i osób przybywających spoza miasta. Będą też częścią parków handlowych. W Lublinie obok przyszłego outletu działa już Castorama, w Białymstoku natomiast, poza Castoramą, w grudniu 2013 otwarto stację paliw i dyskont sieci Biedronka, a w planach jest także market meblowy Agata Meble.

Inwestorem projektu jest firma Outlet Center Retail Management SA Sp.k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment SA, będąc jednocześnie podmiotem zależnym od Forum XXVIII FIZ. Do jej kompetencji należy rozwój obiektów handlowych typu Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

Outlet Center Białystok
Outlet Center Białystok

Obecnie trwa komercjalizacja obu projektów. CBRE jest we współpracy z inwestorem wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.

CBRE to firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Przedstawiciele spółki będą obecni przy stoisku 6.3 podczas Shopping Center Forum. Forum odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej o Forum TUTAJ.