KiK

Niemiecka sieć dyskontów odzieżowych z końcem marca otworzyła 3 kolejne sklepy w Polsce.

Pierwszy z nich znajduje się w największym obiekcie handlowym w Radomsku w Era Park Handlowy i ma powierzchnię 490 mkw. Jest pierwszym sklepem sieci w tym mieście. Kolejne salony zostały otwarte w Lipienicach w centrum handlowym Brama Pomorza oraz w Grudziądzu w Pasażu Wiślanym.

Nowo otwarte sklepy KiK, jak wszystkie sklepy tej sieci, oferują odzież damską, męską, dziecięcą i niemowlęcą oraz dodatki do domu, artykuły codziennego użytku, zabawki, biżuterię i kosmetyki.

– Produkty w naszych sklepach są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Ofertę kierujemy do osób ceniących wysoką jakość i podążających za aktualnymi trendami, a przy tym ceniących naszą filozofię, że modne i pomysłowe zakupy można zrobić korzystnie – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK w Polsce.

Wystrój sklepu opracowano według nowych standardów aranżacyjnych. Ekspozycja asortymentu zgodnie z nowym formatem jest przejrzysta i, jak poinformowano, wpływa na poprawę komfortu zakupów.

KiK Textil sp. z o.o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta, rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3,2 tys. sklepów na terenie: Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Polski. KiK Textil Sp. z o. o. oferuje asortyment obejmujący odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Na polskim rynku obecnie działa ponad 30 dyskontów KiK.