CH Plaza Rzeszów
CH Plaza Rzeszów

7 kwietnia 2014 roku ruszy Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa w CH Plaza Rzeszów.

Lokal POM znajdzie się na pierwszym piętrze centrum. Będzie on,  zdaniem zarządcy centrum,  dużym ułatwieniem dla klientów rzeszowskiej Plazy, którzy przy okazji robienia zakupów będą mogli załatwić swoje sprawy urzędowe. Punkty Obsługi Mieszkańców Rzeszowskiego Magistratu działające w centrum handlowym to jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce. Można tam wyrobić lub wymienić dowód osobisty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Ponadto można zameldować się na pobyt stały lub czasowy oraz wymeldować. Mieszkańcy Rzeszowa w POM mogą także uzyskać numer PESEL oraz zarejestrować auto i zgłosić jego sprzedaż. Punkt Obsługi Mieszkańców w CH Plaza Rzeszów będzie również biurem podawczym Urzędu Miasta.

Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa to kolejna nowość, jaka w ostatnim czasie pojawiła się w CH Plaza Rzeszów. W ciągu kilku ostatnich miesięcy rekomercjalizacji centrum handlowe Plaza Rzeszów pozyskało liczące się marki – m.in. Reserved, Martes Sport Big Star, Tatuum czy Top Secret, Przypomnijmy, że proces rekomercjalizacji w Plaza Rzeszów jest pierwszym z elementów realizowanej strategii, rozpoczętym wraz z przejęciem zarządzania obiektem przez Keen Property Management. 

CH Plaza Rzeszów oferuje prawie 1,4 tys. miejsc na wielopoziomowym parkingu i zapewnia wygodny dostęp zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W obiekcie znajduje się ok. 70 sklepów i punktów handlowo-usługowych.