CH Forum Gliwice
CH Forum Gliwice

Podobnie jak w roku ubiegłym gliwickie Centrum Handlowe Forum otrzymało najwięcej, spośród polskich obiektów, nominacji do finału prestiżowego konkursu Solal Marketing Awards.

Konkurs organizuje Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers). Jego celem jest wyłonienie najlepszych, zdaniem międzynarodowego jury, projektów reklamowo-marketingowych zrealizowanych w centrach handlowych Europy i Afryki Południowej. Jury ocenia nie tylko pomysłowość kampanii, lecz przede wszystkim ich korzystny wpływ na frekwencję i obroty w centrach.

– Już sama kwalifikacja do finału, w dodatku wszystkich zgłoszonych przez nas projektów, to duże wyróżnienie i wyraz uznania ze strony tak profesjonalnego jury. Traktujemy to także jako potwierdzenie, że organizowane przez nas akcje promocyjne są przemyślane, efektywne i mają wysoki europejski poziom – komentuje Agnieszka Mielcarz, dyrektor zarządzająca CH Forum, JLL.

Rozstrzygnięcie konkursu wraz z rozdaniem nagród odbędzie się 15 maja w Amsterdamie, podczas Europejskiej Konferencji Marketingowej ICSC.

W poprzednich edycjach konkursu CH Forum było pięciokrotnie nagradzane tytułem Silver Solal Marketing Award.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43 tys. mkw. pow. handlowej i 140 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Właścicielem CH Forum jest Deka Immobilien GmbH.  Zarządcą centrum handlowo-rozrywkowego Forum Gliwice jest międzynarodowa firma doradcza JLL (d. Jones Lang LaSalle).