Colliers
Colliers

Colliers International, doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, poinformował o awansach w Dziale Powierzchni Handlowych, Dziale Facility Management oraz przedstawił nowego pracownika Działu Doradztwa i Badań Rynku.

Agnieszka Piekarska awansowała na stanowisko dyrektora w Dziale Powierzchni Handlowych Colliers International. Agnieszka Piekarska pracuje w Colliers od ponad 5 lat. Wcześniej w Dziale Powierzchni Handlowych pełniła funkcję starszego specjalisty. Odpowiada za komercjalizację centrów handlowych. Zajmuje się doradztwem, rozwojem i negocjacjami przy zawieraniu umów najmu. Posiada doświadczenie w reprezentowaniu interesów najemców i właścicieli centrów. Obecnie specjalizuje się w procesie rekomercjalizacji już istniejących obiektów.

Anna Radecka awansowała na stanowisko dyrektora w Dziale Powierzchni Handlowych Colliers International. Jest pracownikiem firmy od ponad 3,5 roku. Wcześniej piastowała stanowisko starszego specjalisty w Dziale Powierzchni Handlowych. Anna Radecka pracuje w sektorze nieruchomości handlowych od 2006 roku. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Wydział Ekonomii Międzynarodowej. Ukończyła także kierunek Real Estate Investment and Management na Sheffield Hallam University. Jest członkiem RICS.

Mariusz Kanabrocki objął stanowisko dyrektora Działu Facility Management. Będzie blisko współpracował z Działem Zarządzania Nieruchomościami i rozwijał oferowane przez Colliers usługi w obszarze FM. Mariusz Kanabrocki pracuje w Colliers od marca 2011 roku. Do tej pory zajmował stanowisko kierownika technicznego ds. jakości w Dziale Zarządzania Nieruchomościami.

Katarzyna Michnikowska dołączyła do zespołu Colliers International jako starszy analityk w Dziale Doradztwa i Badań Rynku. Katarzyna Michnikowska specjalizuje się w badaniach i analizach rynku handlowego. Ma 18-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Karierę zawodową rozpoczęła w Polskiej Federacji Rzeczoznawców Majątkowych, gdzie miała okazję uczestniczyć w tworzeniu regulacji prawnych i działaniach edukacyjnych związanych z tworzeniem zawodów rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości. Doradzała między innymi przy takich projektach, jak Stary Browar w Poznaniu i Galeria Katowicka w Katowicach.

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada sieć 482 biur w 62 krajach zatrudniającą ponad 13,5 tys. pracowników. Jako część spółki giełdowej FirstService Corporation Colliers oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Colliers doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku. Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu,  Szczecinie i Gdańsku, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów.