Jupi Park
Jupi Park

Jupi Park, sieć kompleksowych sal zabaw dla dzieci, otwiera nowe placówki w centrach i galeriach handlowych na terenie całego kraju.

– W tym roku powstały już 3 placówki pod szyldem Jupi Park. Nowe sale zabaw otworzyliśmy w Galerii Amber w Kaliszu, Galerii Solaris w Opolu oraz CH Atrium w Lublinie – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Tina Tulińska, Marketing&Brand Manager Jupi Park.

Nowy plac zabaw w Atrium Felicity ma ok. 300 mkw., w Galerii Amber – 230 mkw., a w opolskim centrum handlowym Solaris – ponad 200 mkw.

Obecnie w ramach sieci Jupi Park działa 14 placówek. Wszystkie są zlokalizowane w centrach, galeriach handlowych bądź obiektach typu outlet.

Priorytetem dla właściciela sieci jest ekspansja tylko w centrach handlowych prorodzinnych, którym zależy na stworzeniu specjalnej przestrzeni dla dzieci i ich rodziców. Tworząc kolejne punkty, jak poinformowali przedstawiciele sieci, Jupi Park koncentruje się na zachowaniu standardów konceptu.

Lokale sieci Jupi Park w mniejszych miejscowościach mają powierzchnię od 100 do 150 mkw. Sale w większych miastach są wielkości od 300 do 500 mkw. Firma poszukuje na swoje place zabaw zarówno powierzchni położonych w istniejących centrach handlowych o ugruntowanej pozycji, jak i w budowanych bądź dopiero planowanych obiektach handlowych.

Przypomnijmy: Jupi Parki znajdują się m.in. w takich centrach, jak Factory Annopol w Warszawie, Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu, Silesia City Center w Katowicach czy Galeria Malta w Poznaniu.

Właścicielem sieci jest Wonder World sp. z o.o.