Tomaotomo by Tomasz Olejniczak
Butik Tomaotomo by Tomasz Olejniczak

Projektant mody Tomasz Olejniczak, twórca marki Tomaotomo, zdecydował się na otwarcie pierwszego swojego butiku w centrum handlowym. Sklep oferujący pełną kolekcję marki znalazł się w CH Plac Unii w Warszawie. Projektant zajął lokal o powierzchni około 30 mkw.

Coraz więcej polskich projektantów mody widzi bowiem potencjał dla rozwoju swoich marek w centrach handlowych. Do tej pory sklepy w galeriach otworzyli chociażby Robert Kupisz, Lidia Kalita, Łukasz Jemioł, Maciej Zień, duet Bohoboco, Eva Minge czy Loft37. Niektóre z lokalizacji polskich designerów stanowią tzw. pop-up shopy, inne są regularnymi butikami.

Jak ustaliła redakcja Retailnet, marka Tomaotomo by Tomasz Olejniczak planuje kolejne otwarcia sklepów w centrach handlowych.

– Jeszcze w bieżącym roku nastąpi kolejne otwarcie butiku Tomaotomo by Tomasz Olejniczak w galerii handlowej. Firma zainteresowana jest obiektami tego typu w Poznaniu i Gdańsku. Rozważane są także kolejne otwarcia w galeriach handlowych w innych największych miastach kraju – mówi w rozmowie z Retailnet Mirosław Walawski, brand manager Tomaotomo by Tomasz Olejniczak.

– Dla tych, którzy jeszcze nie mieli styczności z Tomaotomo, warszawski butikowy debiut będzie rewelacyjną okazją do poznania unikalnych kreacji projektanta. Ci, którzy już je znają, doskonale wiedzą, że nowy salon  będzie strategicznym miejscem na modowej mapie stolicy. Ponadto rozpoczęcie jego działalności zbiegło się w czasie z prezentacją nowej kolekcji Tomaotomo, która będzie dostępna w nowo otwartym miejscu – dodaje.

Kolekcje odzieży Tomasza Olejniczaka są dostępne także w multibrandowym butiku Jolli w Centrum Handlowym Sky Tower we Wrocławiu. Projektant widzi także duży potencjał w sprzedaży drogą online. Produkty marki Tomaotomo by Tomasz Olejniczak można kupić także za pośrednictwem sklepów internetowych mostrami.pl oraz shwrm.pl, gdzie oferowane są linie premium oraz basic.

Tomaotomo by Tomasz Olejniczak
Butik Tomaotomo by Tomasz Olejniczak