Toruń Plaza
Toruń Plaza

Plaza Centers Poland weźmie udział w Shopping Center Forum, tym razem w edycji jesiennej. Firma zaprezentuje uczestnikom projekty swoich centrów handlowych. Podczas SCF Plaza Centers zaprezentuje się na stoisku 3.3.

Firma Plaza Centers Poland bardzo pozytywnie wypowiada się na temat wcześniejszej edycji Forum.

– Po raz pierwszy wzięliśmy udział w zimowej edycji Shopping Center Forum 2014. Bardzo dobrze przygotowaliśmy się do tego wydarzenia – poza nowym zaaranżowaniem powierzchni naszego stoiska umówiliśmy wiele spotkań zarówno z najemcami, jak i innymi inwestorami działającymi na polskim rynku powierzchni komercyjnych, także korzystając z Forum Link – narzędzia przygotowanego dla uczestników, by mogli skontaktować się jeszcze przed samym wydarzeniem. Ogromną większość z tych spotkań uważam za obiecujące. Interesująca była także dla mnie prezentacja DTZ zatytułowana „Perspektywy rozwoju handlu w Europie Środkowej: nowe koncepty, nowe idee” – powiedział dla Retailnet.pl Dori Keren, członek zarządu i dyrektor zarządzająca Plaza Centers Poland.

– Ponownie organizatorzy Shopping Center Forum stanęli na wysokości zadania. Plaza Centers Poland jest w trakcie bardzo intensywnego procesu rekomercjalizacji 3 istniejących centrów: Toruń Plaza, Suwałki Plaza oraz Zgorzelec Plaza, i po raz drugi dzięki SCF mieliśmy okazję spotkać się z obecnymi oraz przyszłymi najemcami powierzchni w naszych obiektach. Wydarzenia takie jak SCF są bardzo ważnym elementem naszej strategii i na pewno będziemy brali w nich udział w przyszłości. Dodam także, że miejsce organizacji Shopping Center Forum Winter Edition było bardzo dobrze dobrane – wydarzenie nabrało eleganckiej i jednocześnie swobodnej atmosfery – dodała Therese Keys, CEE Management and Leasing Director Plaza Centers.

Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.