Park Handlowy Auchan Bielany
Park Handlowy Auchan Bielany

Od 31 marca 2014 roku do grona najemców Parku Handlowego Auchan Bielany dołączyła firma Korzelik Salony Jubilerskie. W lokalu o powierzchni 50 mkw. można znaleźć bogatą ofertę wyrobów jubilerskich.

Korzelik Salony Jubilerskie to kolejny, obok salonu Apart, najemca Parku Handlowym Auchan Bielany, oferujący biżuterię z metali szlachetnych.

– Zależy nam na tym, żeby nasi klienci mogli korzystać z jak najszerszej oferty. Dlatego staramy się, żeby w gronie naszych najemców były zarówno znane międzynarodowe marki, jak i firmy, które działają na lokalnym rynku. Korzelik Salony Jubilerskie to lokalna marka z wieloletnią tradycją. Jej obecność w naszej galerii handlowej wzbogaci ofertę wyrobów jubilerskich dla wymagających klientów. W kolejnych tygodniach do grona naszych najemców dołączy kolejny, tym razem z branży gastronomicznej – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany.

Lokal Korzelik Salony Jubilerskie w PH Auchan Bielany to trzecia placówka pod tym szyldem; dwie pozostałe działają w Świdnicy.

Korzelik Salony Jubilerskie działa pod obecnym szyldem od 1996 roku. Oferuje wyroby jubilerskie z metali szlachetnych oraz biżuterię modową.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni 32 ha jest największą galerią handlową na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej. W obiekcie znajduje się ponad 80 sklepów. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Dla dzieci funkcjonuje plac zabaw Kinder Planeta. Przy Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata. Centrum Handlowe posiada 3,4 tys. miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2003 roku i należy do Immochan.