Wizualizacja CH Brama Mazur

Master Management Group zaprezentuje centrum handlowe Brama Mazur w Ełku podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Obiekt w ostatnim czasie wzbogacił się o nowych najemców.

Do grona najemców Galerii Brama Mazur w Ełku dołączyły kolejne marki: Jysk oraz dynamicznie rozwijająca się marka biżuteryjna Briju. Będą to pierwsze salony tych marek w blisko 60-tys. Ełku.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej komercjalizacji Bramy Mazur. Duże, znane  sieci handlowe zdecydowały się otworzyć swoje lokale w Ełku, jednak naszą ofertę kierujemy również do lokalnych przedsiębiorców zainteresowanych współpracą w ramach franczyzy – poinformował Michał Masztakowski, dyrektor ds. leasingu i inwestycji MMG.

Jysk to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje akcesoria i wyposażenie domu. Obecnie grupa Jysk obejmuje ponad 2 tys. sklepów w 35 krajach na całym świecie. Nowy najemca zajmie prawie 1,1 tys. mkw. powierzchni i będzie kolejnym wielkopowierzchniowym sklepem, który uzupełni ofertę C.H. Brama Mazur.

Centrum Handlowe Brama Mazur będzie centrum regionalnym i pierwszym, tak dużym w mieście. Dwupoziomowa galeria będzie miała nieco ponad 17 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się ok. 70 sklepów, kawiarnie i restauracje. Oferta handlowa Bramy Mazur obejmie niemal wszystkie rodzaje artykułów – od spożywczych i usługowych, poprzez  odzież, akcesoria, wyposażenie wnętrz, sprzęt RTV/AGD, a także artykuły dla dzieci.

Przewidywana data otwarcia centrum handlowego to 13 sierpień 2014 roku.

Master Management Group jest polską firmą zarządzającą i inwestującą w nieruchomości handlowe, która obecnie zarządza łącznie ponad 340 tys. mkw. powierzchni handlowej w 16 miastach Polski, w tym: centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu, Galerią Pestka w Poznaniu, Galerią Orkana w Lublinie, Galerią Sieradzką, Parkiem Handlowym Eden w Zgorzelcu, Galerią Sandomierz, Galerią Twierdza w Zamościu, Galerią Twierdza Kłodzko, Wzorcownią Włocławek oraz Galerią Tęcza w Kaliszu. Master Management Group jest także deweloperem oddanej do użytku w 2009 roku Galerii Niwa w Oświęcimiu.

Swoje projekty podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition spółka zaprezentuje przy stoisku 5.1. Więcej informacji o Forum,  które odbędzie się 17-18 września 2014 w Warszawie TUTAJ.