Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie
Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie

W Arkadach Wrocławskich pojawiła się nowa marka oferująca ekskluzywne futra, odzież damską oraz obuwie. Lokal o powierzchni 71 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze wrocławskiego centrum handlowego.

– Katyusha proponuje bardzo wysublimowaną ofertę, która odpowiada potrzebom pań o wyrafinowanych gustach. Oferta butiku jest komplementarna do selektywnych marek obecnych na pierwszym piętrze Arkad – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji Centrum Arkady Wrocławskie.

Firma Katyusha została założona w 2002 roku we Wrocławiu. Od początku działalności nastawiona jest na sprzedaż najbardziej wyszukanych ekskluzywnych włoskich futer.

W ofercie znajdują się futra klasyczne, ekstrawaganckie, jak również prawdziwe dzieła sztuki kuśnierskiej. W ofercie butiku znajdują się również buty włoskich projektantów Gianni Marra, Bruno Magli, Ballin i LeSilla. Dodatkowo marka 3 lata temu poszerzyła swoją ofertę o wyszukane kolekcje sukienek Sandro Ferrone.

Nowy marka wzbogaci ofertę handlową Arkad Wrocławskich o ekskluzywne kolekcje dla pań.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na trzech poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino Multikino.