Sphinx
Sphinx

Sieć gastronomiczna Sphinx przeniosła restaurację w podwarszawskim centrum handlowym Janki do nowego, znacznie większego lokalu. Obecna restauracja o powierzchni ponad 450 mkw. mieści się w sąsiedztwie kina i jest zaaranżowana według nowych standardów, które będą obowiązywały w sieci. Sphinx w Jankach prowadzony jest w modelu operatorskim.

Sala konsumpcyjna Sphinxa w Jankach została podzielona na kilka stref ze 120 miejscami. Większą część powierzchni restauracji zajmują stoły z kanapami. W lokalu powstała również specjalna strefa rodzinna z dużym kącikiem zabaw dla dzieci i z wyznaczonym miejscem do postawienia wózków dziecięcych. Najnowszy Sphinx w Jankach posiada także wydzieloną salę umożliwiającą organizację imprez rodzinnych i firmowych. Zmieniono także wystrój wnętrza restauracji.

– Restauracja Sphinx w Jankach cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, stąd zdecydowaliśmy się na wynajęcie znacznie większego i wygodniejszego lokalu. W tej chwili nasi goście mają do dyspozycji przestronną salę, która nie jest częścią ogólnie dostępnego food courtu. Po okresie intensywnych prac projektowych udało się zaproponować zupełnie nową koncepcję wnętrza, które utrzymuje dotychczasowy klimat charakterystyczny dla Sphinxa, a jednocześnie jest nowoczesne, funkcjonalne i zgodne z trendami. Po przeprowadzeniu badań wśród klientów i ewentualnych modyfikacjach nowy model będziemy realizowali w kolejnych lokalizacjach. Restauracja w nowym wystroju zachęca do chwili odpoczynku między zakupami, ale jestem również przekonany, że będzie atrakcyjna dla osób, które przyjadą specjalnie do Sphinxa w Jankach, aby spotkać się z przyjaciółmi lub rodziną – mówi Sylwester Cacek, prezes Sfinks Polska.

Sfinks Polska zarządza 109 restauracjami na terenie Polski, w tym siecią 93 restauracji Sphinx (segment casual dining), 10 restauracjami Chłopskie Jadło (segment premium) i 6 restauracjami Wook (segment casual dining).