Sklep eSmokingWorld
Sklep eSmokingWorld, Chic

Do grona najemców Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan dołączył eSmoking World. Salon otwarty 30 marca oferuje szeroki wybór papierosów elektronicznych. Nowy najemca zajął powierzchnię 30 mkw. Za komercjalizację Portu Rumia odpowiada Immochan.

To już kolejny punkt sieci handlowej eSmoking World, która posiada ponad 1000 sklepów własnych i partnerskich na terenie całej Polski. Nowy salon w Porcie Rumia oferuje szeroki wybór e-papierosów, płynów nikotynowych i wszystkich niezbędnych akcesoriów do e-palenia.

Salon eSmoking World w Porcie Rumia jest już 15. lokalem tej marki w centrach handlowych Auchan zarządzanych przez Immochan. Oferowane przez firmę produkty zakupić można między innymi w galerii handlowej Auchan w Częstochowie, Piasecznie, Bydgoszczy czy Bielanach Wrocławskich. Marka jest również obecna w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Hiszpanii i Irlandii.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. W obiekcie znajduje się ponad 80 sklepów, w tym butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2 tys. miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Obiekt należy do Immochan.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw.