Galeria Sky Tower
Galeria Sky Tower

W Galerii Handlowej Sky Tower pojawiła się nowa marka – Valentina – oferująca włoskie obuwie dla kobiet. Lokal we wrocławskim centrum handlowym jest pierwszym działającym w Polsce.

– Valentina oferuje wyjątkowe modele butów dla pań. Ta oferta świetnie wpisała się w mix najemców na pierwszym piętrze naszej galerii, które skoncentrowane jest w dużej mierze na klientkach ceniących unikatową ofertę modową – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji GH Sky Tower.

Valentina to nowa włoska marka na polskim rynku, która po raz pierwszy pojawiła się we Wrocławiu. W Galerii Sky Tower zajęła lokal o powierzchni 57 mkw. usytuowany na pierwszym piętrze obiektu. W ofercie butiku można znaleźć obuwie w bardzo oryginalnej kolorystyce. Wszystkie buty tej marki są wykonywane ręcznie.  Valentina współpracuje z takimi fabrykami jak Ballin, Antonio Barbato czy Mara Bini, które wykonują buty dla światowej sławy projektantów.

W Galerii Handlowej Sky Tower na powierzchni 30 tys. mkw. znajduje się 100 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, a parking oferuje 1,5 tys. miejsc. W samym Sky Tower znajduje się również 27 tys. mkw. biur i 231 apartamentów, dla których galeria handlowa stanowi zaplecze zakupowe, restauracyjne i rozrywkowe.

Twórcą koncepcji powstania Sky Tower jest Leszek Czarnecki jeden z najbardziej znanych w Polsce i Europie biznesmenów: twórca i główny udziałowiec spółek LC Corp SA oraz Getin Holding SA.