Salon Meble VOX
Salon Meble VOX

Poszerza się sieć własna sklepów Meble VOX. Firma otworzyła swój najnowszy salon meblowy w centrum handlowym we Wrocławiu. W nowym punkcie poza regularną kolekcją dostępne są także linie marki Baby VOX, artykuły dekoracyjne oraz tapicerki Bizzarto. Na klientów czeka część outletowa, a na najmłodszych – ministrefa kreatywna Smarta.

Drugi punkt we Wrocławiu, po już istniejącym salonie w Galerii Wnętrz Domar, otwarty został w Centrum Handlowym Giant.

– Całkowita powierzchnia nowego salonu sprzedaży wynosi 650 mkw., z czego powierzchnia ekspozycyjna równa jest 550 mkw. W salonie zbudowane zostało mieszkanie pokazowe, gdzie zaprezentowana została także oferta firmy Drzwi i Podłogi VOX. Ponadto dostępne są tam najnowsze kolekcje Meble VOX, produkty marki Baby VOX, tapicerki Bizzarto i artykuły dekoracyjne – mówi w rozmowie z Retailnet Damian Zalewski ze Spółki Meble Vox.

– Obecenie w Polsce posiadamy 87 salonów. W tej grupie 8 to salony własne, z czego 6 znajduje się w galeriach handlowych. Posiadamy salony w: CH Arkada Galeria Wnętrz, CH Indomo Lubin, Parku Handlowym Targówek, CH Giant, CH Metropol Dom i Wnętrze oraz Galerii Wnętrz Domar. Salony te mierzą od 250 mkw. w Galerii Wnętrz Domar do 650 mkw. w najnowszym sklepie w CH Giant. W planach są kolejne otwarcia, ale na ten moment nie możemy podać konkretnych lokalizacji – dodaje.

Sieć Mebli Vox dostępna jest także poza granicami naszego kraju, gdzie działa łącznie 40 sklepów. Sklepy marki znajdują się za granicą, m.in. w Kijowie, Moskwie, Wilnie, Rydze. Meble eksportowane są do kilkudziesięciu krajów Europy i Stanów Zjednoczonych. Produkty firmy można kupować również w sklepie internetowym www.meble.vox.pl. Firma Meble Vox sp. z o.o. sp. j. stanowi część Grupy Kapitałowej Vox, która istnieje na rynku od 1989 roku.