Centrum Handlowe Auchan Częstochowa
Centrum Handlowe Auchan Częstochowa

Od 31 marca 2014 roku w strefie restauracyjnej Centrum Handlowego Auchan Częstochowa można korzystać z oferty kolejnego najemcy. Jest nim restauracja Burgeromania, oferująca burgery i szybkie przekąski.

Burgeromania zajmuje lokal o powierzchni blisko 63 mkw. Restauracja specjalizuje się w kuchni amerykańskiej, zwłaszcza w oryginalnych burgerach. Oferuje 6 rodzajów burgerów wołowych, także miniburgery dla dzieci, zapiekanki i frytki.

W strefie restauracyjnej galerii Auchan obok Burgeromanii funkcjonują już Coffee Avenue, Ha Long, KFC oraz Multifood STP. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ul. Krakowskiej w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 roku. 8 lat później zostało rozbudowane. Obiekt oddaje do dyspozycji ponad 70 sklepów znanych na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Na terenie centrum znajduje się również hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada 1460 miejsc parkingowych, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Obiekt należy do Immochan.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.