Sadyba Best Mall
Sadyba Best Mall

Sadyba Best Mall, centrum handlowe położone na warszawskiej Sadybie, poszerzyło swoją ofertę o cukiernię A.Blikle oraz sklep sieci Tchibo.

– Z przyjemnością informujemy, że od kwietnia tego roku klienci naszej galerii mają do dyspozycji dwie nowe marki handlowe. Naszą atrakcyjną ofertę wzmocniła cukiernia z kawiarnią  A. Blikle, zlokalizowana na parterze w szerokiej części pasażu prowadzącego do Carrefour Market. Jesteśmy przekonani, że to wyjątkowe  miejsce spotka się z dużym zainteresowaniem klientów – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Elżbieta Werner, dyrektor Centrum Handlowego Sadyba Best Mall.

– Drugą i mocno oczekiwaną przez naszych klientów marką jest Tchibo. Lokal o powierzchni 186 mkw., położony jest na pierwszym piętrze galerii, tuż przy schodach ruchomych, w bezpośrednim sąsiedztwie salonów H&M, Sephora  i Ecco. Nowatorska sieć sprzedaży Tchibo fantastycznie wpisuje się w naszą dotychczasową ofertę.  Oprócz kawy można tutaj kupić najróżniejsze produkty – od odzieży, elementów wystroju wnętrza, po różnego rodzaju sprzęty  – wszystkie odznaczające się wysoką jakością i produkowane na specjalne zamówienie. Po udanych zakupach klient ma niepowtarzalna okazję napić się kawy, spróbować ciast i napojów – Firma A. Blikle została założona przez Antoniego Kazimierza Bliklego w roku 1869 – podkreśla Elżbieta Werner.

Centrum Handlowe Sadyba Best Mall zlokalizowane jest na Sadybie, przy ulicy Powsińskiej  prowadzącej do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina-Jeziornej. Sadyba Best Mall oferuje 90 sklepów i 980 miejsc parkingowych. Powierzchnia handlowa obiektu to blisko 23 tys. mkw. Obiekt rocznie odwiedza ponad 7 mln osób. Sadyba Best Mall jest zarządzana przez Klepierre Management Polska sp. z o.o.