Salon optyczny SunLoox
Salon optyczny SunLoox

Firma Jawro, do której należą salony optyczne SunLoox oraz Loox Galeria Optyki, zapowiada kolejne otwarcia. W tym roku firma planuje powiększyć sieć o kilka salonów.

– W 2014 roku zamierzamy otworzyć 3 nowe salony optyczne. Wszystkie znajdą się w lubianych przez klientów centrach handlowych. Przede wszystkim zależy nam w tym roku na otwarciach sklepów w Warszawie – mówi w rozmowie z Retailnet Robert Ukraiński, General Manager w firmie Jawro, odpowiedzialnej za ekspansję salonów.

– Oferujemy cały przekrój produktów najbardziej prestiżowych marek, jak Dior, Saint Laurent, Valentino, Gucci, Givenchy, Dsquared2, Tom Ford, Jimmy Choo, Marc Jacobs czy Victoria Beckham. Są to brandy poszukiwane przez klientów dużych miast. Nasza oferta z pewnością znajdzie wiernych klientów w stolicy – dodaje Robert Ukraiński.

Jak już informowaliśmy, firma Jawro zdecydowała się w otworzyć niebawem sklep SunLoox w szczecińskiej galerii (129 mkw. powierzchni). Ponadto sklepy SunLoox znajdują się także w Centrum Stary Browar w Poznaniu oraz w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. Koncept ten charakteryzuje się nowoczesnym wyposażeniem wnętrza oraz bardzo szeroką ofertą oprawek cenionych marek na świecie.

Firma Jawro poza konceptem SunLoox rozwija także sieć salonów optycznych Loox Galeria Optyki. Sklepy tej sieci różnią się od salonów SunLoox głównie mniejszą powierzchnią sprzedażową. Na tę chwilę w centrach handlowych na terenie kraju działa 14 salonów Loox Galeria Optyki. Mieszczą się one w galeriach m.in. w: Bełchatowie, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krakowie, Opolu, Poznaniu, Sopocie, Zabrzu czy w Ostrowie Wielkopolskim.

W salonach obu sieci klienci mogą znaleźć oprawy znanych domów mody i projektantów, m.in.: Tom Ford, Jimmy Choo, Marc Jacobs, Dior, Saint Laurent, Ermenegildo Zegna, Carolina Herrera, Valentino, Gucci, Givenchy, Dsquared2 czy Victoria Beckham.

Marka SunLoox powstała w 1993 roku. Salony firmy oferują szkła korekcyjne i szeroki wybór markowych opraw i okularów przeciwsłonecznych.

Loox Galeria Optyki
Loox Galeria Optyki
Salon SunLoox
Salon SunLoox

Salon optyczny SunLoox