Do grona najemców Galerii Brama Mazur w Ełku dołączyły  kolejne marki: Jysk oraz marka biżuteryjna Briju. Będą to pierwsze salony tych marek w blisko 60- tys. Ełku.

Jysk to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje akcesoria i wyposażenie domu. Obecnie grupa Jysk obejmuje ponad 2 tys. sklepów w 35 krajach na całym świecie. Nowy najemca zajmie prawie 1,1 tys. mkw. powierzchni i będzie kolejnym wielkopowierzchniowym sklepem, który uzupełni ofertę CH Brama Mazur.

Oferta handlowa Bramy Mazur obejmie niemal wszystkie rodzaje artykułów – od spożywczych i usługowych, poprzez  odzież, akcesoria, wyposażenie wnętrz, sprzęt RTV/AGD, a także artykuły dla dzieci.

Centrum Handlowe Brama Mazur będzie centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w mieście. Dwupoziomowa galeria będzie miała nieco ponad 17 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się ok. 70 sklepów, kawiarnie i restauracje. Lokalizacja w samym centrum miasta Ełk sprawia, że z najbliższych okolic galerii w czasie krótszym niż  10 minut dojechać  będzie mogło blisko 60 tys. mieszkańców.

Przewidywana data otwarcia centrum handlowego to 13 sierpień 2014 roku.

Master Management Group jest polską firmą zarządzającą i inwestującą w nieruchomości handlowe, która obecnie zarządza łącznie ponad 340 tys. mkw. powierzchni handlowej. Założona w 2006 roku przez Paula Kusmierza firma oferuje kompleksowy zakres usług skierowanych do sektora nieruchomości handlowych – od doradztwa podczas transakcji zakupu i zarządzania aktywami, po nadzór techniczny oraz wsparcie marketingowe.

Współpracując z Real Estate Group należącą do Blackstone, MMG odpowiada za doradztwo podczas transakcji, zarządzanie centrami handlowymi, a także wynajem powierzchni dla King’s Street Retail, platformy grupującej polskie centra handlowe, których właścicielem jest Blackstone. W ramach Keen Property Partners Retail Master Management Group wspiera nowe inwestycje w zakresie planowania, zabezpieczania finansowania oraz zarządzania obiektami. Zespół Master Management Group to eksperci z doświadczeniem w pracy dla międzynarodowych firm deweloperskich, doradczych oraz zarządzających nieruchomościami, a także funduszy inwestycyjnych.

Obecnie Master Management Group zarządza m.in. centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu, Galerią Pestka w Poznaniu, Galerią Orkana w Lublinie, Parkiem Handlowym Eden w Zgorzelcu, Galerią Sandomierz, Galerią Twierdza w Zamościu, Galerią Twierdza Kłodzko, Wzorcownią Włocławek oraz Galerią Tęcza w Kaliszu. Master Management Group jest także deweloperem oddanej do użytku w 2009 roku Galerii Niwa w Oświęcimiu.

Spółka zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition przy stoisku 5.1. Więcej informacji o Forum,  które odbędzie się 17–18 września 2014 w Warszawie, znajduje się TUTAJ.