Plac Vogla
Plac Vogla

Firma Ghelamco zawarła kolejną umowę najmu na powierzchnie w Placu Vogla, lokalnym ośrodku handlu i usług, który powstanie na warszawskim Wilanowie.

Nowym najemcą zostało biuro podróży Active Travel. W inwestycji, której realizacja zaplanowana jest na ten rok, znajdą się ponadto Delikatesy Alma, Optyk Tondryk, salon operatora Orange oraz salonik prasowy Kolporter. Inwestycja zapewni również miejsce na inne punkty handlowo-usługowe, studia fitness i urody, kawiarnianie, restauracje oraz przewiduje plac zabaw dla dzieci.

Biuro podróży Active Travel, nowy najemca Placu Vogla, posiada 22-letnie doświadczenie w branży turystycznej, specjalizując się w grupowych i indywidualnych wyjazdach zimowych. Firma współpracuje ponadto z szeregiem operatorów, jak Itaka, Wezyr Holidays, Rainbow Tours, Sun & Fun Holidays, Sunshine Holiday czy Exim Tours. Punkt obsługi w Placu Vogla będzie kolejnym w sieci Active Travel w stolicy.

Inwestycja zapewni również miejsce na inne punkty handlowo-usługowe, studia fitness i urody, kawiarnianie, restauracje oraz przewiduje plac zabaw dla dzieci.

Oferta dotychczasowych najemców adresowana do mieszkańców Wilanowa, jak poinformował inwestor, dopasowana jest do kameralnego formatu obiektu. Jego koncepcja architektoniczna zakłada parterową zabudowę oraz dostęp do każdego lokali bezpośrednio z poziomu ulicy.

Inwestycja posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie jej realizacji przewidziane jest na ten rok.

Ghelamco Poland to jeden z deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Poza Placem Vogla firma Ghelamco planuje zrealizować jeszcze 2 kameralne obiekty usługowo-handlowe: Prochownię Łomianki oraz Pasaż Tukanów w Piasecznie. Z ramienia firmy za najem powierzchni w obiektach handlowo-usługowych odpowiada Marcin Andruszko, Leasing Manager Ghelamco Poland. W procesie komercjalizacji inwestora wspiera agencja DTZ.

Spółka zaprezentuje swoje projekty przy stoisku 5.6 podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Forum odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.