Atrium Mosty
Atrium Mosty

Do grona najemców płockiego centrum handlowego Atrium Mosty dołączył salon z odzieżą dziecięcą marki 5.10.15. Marka oferuje ubranka dla niemowlaków, małych i dużych dzieci. Firma istnieje na rynku od ponad 20 lat. Salon 5.10.15. w Atrium Mosty zajmuje ponad 112 mkw. powierzchni centrum i zlokalizowany jest na parterze.

5.10.15. poszerzy ofertę Atrium Mosty w branży dla dzieci i młodzieży reprezentowaną dotychczas przez takie marki, jak: Smyk, ATA Świat Modeli i salę zabaw Wesoła Ciuchcia. W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Mosty dołączył także sklep Hebe.

Atrium Mosty to centrum handlowe, zlokalizowane przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Wśród głównych najemców Atrium Mosty znajdują się m.in.: supermarket Piotr i Paweł, klub Pure Jatomi Fitness, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, salony marek: Carry, Mohito, Reserved, Sinsay, Rekids, Cubus, Tatuum, Lavard, Smyk, CCC, Deichmann, Takko Fashion, Wojas, sklep elektroniczny Media Expert, salon sportowy Martes Sport, restauracje: Subway i Pizzeria Dominium.

W Polsce Atrium posiada 23 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu, a teraz również Atrium Felicity w Lublinie. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 498 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi rozbudowę Atrium Copernicus w Toruniu.