Outlet Center Lublin
Outlet Center Lublin

Firma CBRE poinformowała, że 4F, polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, zdecydowała się na podjęcie współpracy z inwestorem projektu Outlet Center w Lublinie.

Centrum otwarte będzie jeszcze w tym roku, a w nim w salonie 4F na powierzchni 160 mkw. będzie można kupić odzież i akcesoria przeznaczone do uprawiania narciarstwa, snowboardu, fitnessu, biegania czy jazdy na rowerze.

Prace na budowie Outlet Center w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej trwają. Otwarcie centrum planowane jest na IV kw. tego roku. Lubelski Outlet pomieści docelowo około 100 sklepów o łącznej powierzchni najmu 12,5 tys. mkw. Budynek zajmie 2 kondygnacje: parking podziemny na około 400 miejsc oraz kondygnację handlową. Razem z miejscami parkingowymi wokół budynku inwestycja zapewni miejsca dla około 1000 samochodów.

Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management SA, sp.k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment SA, będąc jednocześnie podmiotem zależnym od FORUM XXVIII FIZ. Do jej kompetencji należy rozwój obiektów handlowych typu Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

CBRE jest we współpracy z inwestorem, wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center, zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.

CBRE to firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 44 tys. pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 350 biurach na całym świecie.

Projekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2014 na stoisku 6.5. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.