Klub My Gym
Klub My Gym

Właściciel Galerii Słupsk podpisał umowę z firmą My Gym SA, właścicielem sieci klubów fitness My Gym. Nowy klub sieci My Gym ma zostać otwarty w centrum handlowym w drugiej połowie września 2014 roku. Klub będzie miał powierzchnię około 900 mkw. i zlokalizowany będzie na poziomie +1 obiektu.

W ofercie My Gym znajdzie się wysokiej jakości sprzęt siłowy i cardio, strefa do treningu funkcjonalnego, najnowsze formy zajęć grupowych, spinning oraz bogato wyposażona strefa spa z ofertą masaży. Klub dysponować będzie nie tylko sprzętem najnowszej generacji, ale również wykwalifikowanymi trenerami. Już w sierpniu br. ruszy przedsprzedaż karnetów na zajęcia.

My Gym z dużym powodzeniem funkcjonuje obecnie w Galerii Rumia czy Galerii Bałtyckiej. Firma My Gym SA planuje otwarcia kolejnych klubów fitness jeszcze w tym roku.

Znajdująca się w centrum miasta Galeria Słupsk o powierzchni całkowitej 36 tys. mkw. zapewnia swoim klientom sklepy na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek – m.in. Reserved, Cropp, Mohito, House, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Home&You, Pepco. Operatorem spożywczym w obiekcie są delikatesy Delima.

Galeria Słupsk należy do firmy Upside Property. Firma została założone przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku.