BoBoQ
BoBoQ

W Arkadach Wrocławskich pojawił się nowy najemca – BoBoQ Fresh – oferujący Bubble Tea oraz mrożone jogurty. Lokal o powierzchni 30 mkw. zlokalizowany jest w strefie restauracyjnej na poziomie 1.

– BoBoQ, to nowość na wrocławskim rynku. Mamy nadzieję, iż owocowe koktajle z bąbelkami podbiją gusta smakowe i staną się przebojem wśród klientów Arkad Wrocławskich – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji.

Napój Bubble Tea został wynaleziony w 1980 roku, w słynącej z herbat części Tajwanu. Bubble Tea to nowość na polskim rynku. Marka posiada patent na oryginalną tajwańską recepturę, dzięki czemu napoje BoBoQ mają taki sam smak, jak klasyczny tajwański Bubble Tea.

Właścicielem sieci jest BoBoQ Poland sp. z o.o. W Polsce działa kilkanaście lokali tej sieci, m.in. w Galerii Jurajskiej w Częstochowie, CH Riviera w Gdyni, Galerii Krakowskiej, Poznań City Center, Galeri Askana w Gorzowie Wielkopolskim. Na świecie działa ok. 100 lokali, głównie w Niemczech, Austrii, Czechach i na Słowacji.

Obecnie spółka BoBoQ Poland sp. z o.o. stopniowo zdobywa także rynek polski, dlatego poszukuje chętnych do współpracy franczyzobiorców. Franczyzobiorcy otrzymują prawo do posługiwania się marką, gwarancję zdobycia należytej wiedzy z zakresu prowadzenia punktu BoBoQ, stałe wsparcie marketingowe oraz logistyczne, przy początkowych nakładach finansowych wynoszących nie więcej niż 150–200 tys. zł. Zachowując wszystkie standardy sieci, kooperanci mogą liczyć na zwrot poniesionych nakładów już po 12–15 miesiącach od uruchomienia lokalu.

Spółka zachęca do współpracy wszystkich chętnych, którzy posiadają lokal, oraz takich, którzy takim lokalem nie dysponują, gdyż pomaga w organizacji powierzchni handlowych. Preferowane lokalizacje punktów BoBoQ to centra średnich i dużych miast oraz wielkopowierzchniowe centra handlowe.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na trzech poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino Multikino.