Wizualizacja Auchan Katowice
Wizualizacja Auchan Katowice

12 kwietnia br., po trwającym blisko 2 miesiące remoncie, na gości Centrum Handlowego Auchan Katowice czekają liczne nowości. – W odnowionych wnętrzach galerii handlowej każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego: od oferty dla najmłodszych, po atrakcje dla osób, które planują zakupy – mówi Aleksandra Kolarz, menedżer CH Auchan Katowice.

Remont galerii handlowej Auchan w Katowicach rozpoczął się w lutym br. W tym czasie zostały odnowione wnętrza, wymienione posadzki, dekoracje, a także obydwa wejścia do galerii i strefa łącząca galerię handlową Auchan ze sklepem Decathlon.

Remodeling CH Auchan w Katowicach to zapowiedź zmian w centrach handlowych Auchan w całej Polsce. Immochan, właściciel i zarządca galerii Auchan, planuje bowiem unowocześniać swoje obiekty handlowe.

Centrum Handlowe Auchan Katowice zostało otwarte w 2000 roku. Mieści się przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. Na jego terenie znajduje się hipermarket Auchan, galeria handlowa z blisko 30 sklepami i lokalami usługowymi, Norauto i wybudowany w minionym roku sklep sportowy Decathlon.

– Przez 14 lat wiele się dookoła zmieniło – zmienili się nasi klienci i ich potrzeby, a także obowiązujące na rynku standardy. Aby dostosować się do nowych okoliczności, przeprowadziliśmy remont wnętrza galerii handlowej. Obiekt został odświeżony i unowocześniony – dodaje Aleksandra Kolarz, menedżer CH Auchan Katowice.

Po remoncie klienci zobaczą nowe dekoracje pasaży, nowe wykończenie wybranych ścian oraz podłóg. Zmieniły się elementy małej architektury, takie jak ławki, roślinność, kosze na śmiecie, a także oświetlenie. Galeria zyskała odnowione obydwa wejścia oraz strefę łączącą galerię handlową, ogród i sklep Decathlon. Wprowadzone rozwiązania pozwolą również ograniczyć zużycie energii elektrycznej, przez co galerii stanie się bardziej ekologiczna.

Centrum Handlowe Auchan Katowice dysponuje powierzchnią najmu blisko 29 tys. mkw. oraz 2,1 tys. miejsc parkingowych, w tym 16 dla osób niepełnosprawnych.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Fall Edition na stoisku 4.4 będzie można poznać bliżej polskie projekty firmy Immochan. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.