Magdalena Kondeja, Head of Leasing Balmain Asset Management

Balmain Asset Management już po raz drugi zaprezentuje swoją ofertę podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Na stoisku Balmain przedstawionych zostanie kilkanaście  centrów handlowych zlokalizowanych w całej Polsce.

– Nasz zespół już od lat był obecny na Shopping Center Forum, lecz dopiero w zeszłym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie oferty na własnym stoisku. Targi okazały się dla nas ogromnym sukcesem.  W ciągu 2 dni wiele ustaleń zostało sfinalizowanych, poczyniliśmy postępy w  negocjacjach z najemcami i nawiązaliśmy nowe relacje biznesowe. Forum jest miejscem spotkań przedstawicieli sieci handlowych i właścicieli nieruchomości, tworząc idealne warunki do rozmów dotyczących polskiej branży nieruchomości komercyjnych – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Magdalena Kondeja, Senior Director oraz Head of Leasing w Balmain Asset Management CEE.

Wśród promowanych przez Balmain Asset Management obiektów będą m.in.: Galeria Pomorska – aktualnie w trakcie znaczącej rozbudowy;  Galardia w Starachowicach – nowo powstające centrum; Ferio w Koninie – kompleks składający się z galerii i parku handlowego; Aura Centrum Olsztyna – centrum handlowe zlokalizowane w centrum miasta; Park Handlowy Zakopianka – jeden z pierwszych i największych kompleksów handlowych w mieście; Galeria Panorama – jedno z pierwszych centrów handlowych powstałych w Poznaniu; Family Point we Wrocławiu – centrum typu convenience, z ofertą spożywczą i ogólnobudowlaną; Turzyn w Szczecinie – dwupoziomowa galeria handlowa zlokalizowana w pobliżu centrum miasta; Dąbrówka w Katowicach –  centrum handlowe, które wspólnie z marketem budowlanym Castorama tworzy park handlowy; Borek we Wrocławiu – w ostatnim czasie zmodernizowane centrum handlowe z ofertą typu convenience, modą oraz hipermarketem; Park handlowy Arena w Gliwicach – obiekt składający się z galerii handlowej, sklepu Decathlon oraz marketu budowlanego Leroy Merlin.

Założona w 2003 roku firma Balmain Asset Management specjalizuje się w inwestowaniu, zarządzaniu aktywami, wynajmie oraz rozwoju centrów handlowych i obiektów komercyjnych. W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, otwierając siedzibę w Warszawie. W skład zespołu Balmain Asset Management wchodzą specjaliści dysponujący doświadczeniem z różnych obszarów rynku nieruchomości komercyjnych. Dotychczas klienci Balmain powierzyli firmie w zarządzanie aktywa o łącznej wartości 235 mln euro. Zawiera się w tym ponad 1 tys. lokali handlowych na terenie 25 nieruchomości komercyjnych, odwiedzanych rocznie przez ponad 40 mln klientów.