Otwarcie salonu Samsung Brand Store
Otwarcie salonu Samsung Brand Store

Z początkiem kwietnia 2014 roku w Gdańsku i Krakowie zostały otwarte 2 kolejne salony firmowe Samsung Electronics. Obecnie sieć flagowych salonów Samsunga to 4 punkty w największych miastach w Polsce.

– Po sukcesie, jakim było uruchomienie w maju zeszłego roku w Warszawie naszego pierwszego sklepu firmowego w Europie Środkowo-Wschodniej, otwarcie kolejnych Samsung Brand Store w Poznaniu, a teraz także w Gdańsku i Krakowie, było naturalnym krokiem. Jest to także dowód na rolę, jaką nasz kraj odgrywa w strategii Samsung Electronics – powiedział Olaf Krynicki, reprezentujący Samsung Electronics Polska.

Sklepy Samsung Brand Store to miejsca, w których można poznać, przetestować i dowiedzieć się więcej o nowościach technologicznych urządzeń firmy. Salony Samsung Brand Store to nie tylko galerie produktów, ale też miejsca spotkań dla miłośników nowinek technologicznych oraz przestrzeń dla prezentacji najnowszych produktów firmy. Goście mają szansę zobaczyć i zapoznać się z funkcjami sprzętu oferowanego przez markę Samsung.

Krakowski salon firmowy Samsung znajduje się w CH Galeria Krakowska, przy ulicy Pawiej 5. Gdański salon firmowy Samsung znajduje się w CH Galeria Bałtycka, przy Alei Grunwaldzkiej 141.

Jak już informowaliśmy, pierwszy Brand Store Samsunga ruszył w maju 2013 roku w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Był to pierwszy tego typu salon w Polsce i pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest obsługiwany przez firmę Sferis.