CH Plaza Rzeszów
CH Plaza Rzeszów

Plaza Rzeszów przedłużyła na kolejne 5 lat umowę z marką Mohito. 200-metrowy lokal znajdujący się na parterze centrum zostanie zmodernizowany.

Dzięki 5-letniej umowie Mohito z CH Plaza Rzeszów odświeżony zostanie wizerunek salonu marki. Wymienione zostanie m.in. oświetlenie. Nowa umowa będzie obowiązywać do 2020 roku.

– To dla nas bardzo ważna informacja – mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów. – Jest to przede wszystkim wyraz zaufania do zarządcy centrum, czyli Keen Property Management. Jest to także potwierdzenie, że kierunek, w którym rozwija się nasze centrum, jest właściwy.

– Przypomnę, że od kilku miesięcy w CH Plaza Rzeszów trwa proces rekomercjalizacji. W tym czasie pozyskaliśmy wielu nowych najemców. Przedłużyliśmy także umowy z kluczowy markami już obecnymi w Plazie. Centrum zmieniło się wizualnie i cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Rzeszowa – dodaje Oktawiusz Wolnicki.

Dyrektor centrum dodaje, że podpisana umowa cieszy tym bardziej, iż Mohito to bardzo ważna marka dla CH Plaza Rzeszów, którą chętnie wybierają klientki. Jest to także jedna z 4 marek grupy LPP obecnych w CH Plaza. Klienci centrum oprócz Mohito znajdą w nim salony: Reserved, House i Cropp.

W dwupoziomowym Plaza Rzeszów znaleźć można prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann, oraz RTV Euro AGD. CH Plaza Rzeszów połączone jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyna galeria w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. miejsc parkingowych i zapewnia wygodny dostęp zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w mieście, w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.