kupony e-handel

Coupons.com Incorporated, lider branży cyfrowych kuponów zniżkowych, wprowadził aktualizacje do swojej witryny oraz aplikacji mobilnej. Umożliwia ona użytkownikom dodawanie kuponów bezpośrednio do swoich kart płatniczych.

Kupujący mogą teraz z łatwością kolekcjonować wirtualne kupony na kartach debetowych obsługiwanych przez firmy Visa, Master Card i American Express, uzyskując w ten sposób zniżki podczas płatności za zakupione towary. System obsługuje oferty od restauracji oraz detalistów takich jak GAP, Old Navy, , The Body Shop, Tilly’s oraz Travelocity. Usługa wykorzystuje technologię opracowaną przez firmę Yub Inc., dzięki której możliwe jest stworzenie linków pomiędzy ofertą a wybraną kartą płatniczą.

Źródło: Coupons.com
Źródło: Coupons.com

„Staramy się wprowadzać innowacje ułatwiające oszczędzanie naszym klientom” – tłumaczy Bruce Sattley, wicedyrektor ds. zarządzania produktem w Coupons.com Incorporated. „Połączenie naszego rozwiązania z kartami Visa, MasterCard i American Express pozwoli w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez cyfrowe kupony zniżkowe w sklepach tradycyjnych, które nadal obsługują ponad 90% transakcji zakupowych w USA” – dodaje. Jak dokładnie jednak działa ta usługa? Poniżej przedstawiamy krótkie wyjaśnienie.

1. Połączenie kuponu z kartą płatniczą

Konsument rejestruje swoją kartę na stronie internetowej Coupons.com lub przez aplikację mobilną. Może to być dowolna karta debetowa lub kredytowa obsługiwana przez firmy partnerskie.

2. Wybór kuponów

Klienci mogą przeglądać oferty i wybierać je jednym kliknięciem – w ten sposób zostają one podłączone pod wybraną kartę. Warto pamiętać, że na Coupons.com cały czas pojawiają się nowe oferty.

3. Korzystanie z kuponów

Aby skorzystać z kuponu podlinkowanego do danej karty, wystarczy użyć jej w sklepie, na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną wersją artykułu w serwisie Evigo.pl