Salon Neonet
Salon Neonet

Spółka Neonet, właściciel sieci sprzedaży RTV AGD i IT, otworzyła 10 kwietnia 2014 roku 4 kolejne sklepy: w Jeleniej Górze, Cieszynie, Żorach i Koszalinie.

– Nasza filozofia się nie zmienia. Nadal wybieramy lokalizacje blisko klienta – tak, by w swoim sąsiedztwie mógł zrobić zakupy w standardzie nieustępującym niczym hipermarketom. Ten model, zakładający modernizację salonów, ciągłe poszerzanie asortymentu, „wydłużenie półki” dzięki platformie neonet.pl oraz bardzo duży nacisk na eksperckie doradztwo i usługi dodane, od lat sprawdza nam się w mniejszych miastach. Klienci nie muszą jeździć do oddalonych galerii handlowych, żeby obejrzeć i kupić sprzęt. W Neonet, po sąsiedzku, znajdą najlepszą, wyselekcjonowaną ofertę, a do tego bardzo dobre doradztwo specjalistów w połączeniu z usługami dodanymi, takimi jak montaż, instalacja czy konfiguracja komputera – mówi Wojciech Kiestrzyń, wiceprezes zarządu Neonet.

3 tygodnie po otwarciu flagowego salonu we Wrocławiu w galerii Sky Tower oraz 3salonów w Łodzi, sieć, która operuje w segmencie poniżej 200 tys. mieszkańców, sięga po kolejne, nowe lokalizacje.

Rozbudowie sieci towarzyszą także kolejne modernizacje – przede wszystkim nowe rozwiązania w formacie sklepów oraz poszerzanie asortymentu i oferty usług dodanych.

Przypomnijmy: pod koniec marca Neonet sięgnął po nowy segment rynku, tworząc ofertę dla mieszkańców największych miast. Odbyło się otwarcie flagowego salonu we wrocławskiej Galerii Sky Tower oraz w 3 lokalizacjach w Łodzi. Sieć nie planuje jednak zrezygnować z rozwoju w segmencie mniejszych miast. Obecnie w ramach sieci Neonet działa ponad 500 sklepów zlokalizowanych także w centrach i galeriach handlowych.