Plac zabaw Ro-An Bajkowy Labirynt
Plac zabaw Ro-An Bajkowy Labirynt

Spółka Ro-An, właściciel sieci placów zabaw Bajkowy Labirynt działających w centrach handlowych, poszukuje nowych lokalizacji dla swoich punktów.  Przedstawiciele firmy będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition.

– Shopping Centre Forum jest bez wątpienia doskonałą platformą, która daje możliwość bezpośredniego zapoznania się z projektami – i to z wieloma jednocześnie. Jest to również okazja do spotkań w ciekawym gronie, wymiany doświadczeń oraz wielu owocnych rozmów. Zapraszamy do współpracy galerie oraz centra handlowe. Ro-An oferuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci oraz kompleksowe rozwiązania – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Robert Niewiński, właściciel sieci placów zabaw Bajkowy Labirynt, Ro-An.

Spółka planuje otwieranie swoich lokali w centrach i galeriach handlowych – zarówno tych istniejących, jak i planowanych. Nowe punkty zabaw powstają zarówno w częściach wspólnych w centrach handlowych, jak i w specjalnie wydzielonej strefie. Spółka chętnie wykorzysta także pustostany.

– Kolejny kids play będziemy otwierać niebawem w Rodzinnym Centrum Handlowym Turawa Park. Kolejne umowy są na finiszu negocjacji. W ciągu jednej nocy przekształcamy także pustostany w centrach handlowych w tętniącą życiem krainę zabawy, gdzie dzieci bezpłatnie mogą korzystać z basenu z piłkami, zjeżdżalni oraz innego wyposażenia, które przyniesie im wiele radości, a ich opiekunom pozwoli na chwilę relaksu w trakcie zakupów. Do tego celu najlepiej nadają się lokale do 70 mkw. – dodaje Robert Niewiński.

Firma Ro-An poza siecią placów zabaw Bajkowy Labirynt jest także operatorem interaktywnych bujaków i karuzel dla dzieci oraz automatów sprzedających. Obecnie w ramach sieci działa 16 placów zabaw pod nazwą Bajkowy Labirynt. Wszystkie są zlokalizowane w centrach handlowych. Przedstawiciele Ro-An będą uczestnikami Shopping Center Forum Fall Edition, które odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie.