Galeria Rumia
Galeria Rumia

Kolejnym najemcą, który przedłużył umowę najmu w Galerii Rumia, jest firma Polbita, właściciel sieci Drogerie Natura. Jak informuje Upside Property Management, zarządca obiektu, umowa została przedłużona o kolejne 2 lata.

Drogeria zajmuje powierzchnię 276,7 mkw. i znajduje się na poziomie -1 galerii. Polbita sp. z o.o. jest właścicielem sieci sklepów Drogerie Natura, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Otwarcie pierwszego sklepu miało miejsce w 1997 roku. Od tego czasu sieć stale się rozwija i pod względem liczby placówek jest drugą co do wielkości siecią drogerii w Polsce.

Wkrótce Galeria Rumia rozszerzy swoją ofertę o kolejnego najemcę. Zarządca obiektu podpisał umowę najmu z siecią Neonet, oferującą artykuły oraz akcesoria RTV i AGD. Salon Neonet zajmie lokal o powierzchni 540 mkw. i znajdzie się na poziomie 0 obiektu. Otwarcie sklepu planowane jest na czerwiec 2014.

Niebawem do grona najemców centrum dołączą także KiK, Jysk, a w drugiej połowie tego roku także nowy operator spożywczy – Bierdronka. Zarządca informuje ponadto, że jest w trakcie negocjacji kolejnych umów z przedstawicielami wielu branż.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się 3 poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Delima, C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann i CCC.