Bonarka City Center
Bonarka City Center

Niebawem modowa oferta Bonarka City Center poszerzy się o concept store May Way. Lokal o powierzchni ponad 300 mkw., zlokalizowany na poziomie 0 galerii, będzie oferował szeroki wybór różnych światowych marek odzieżowych.

Salony May Way prowadzą sprzedaż marek: Armani Jeans, Twin-Set, DKNY, Antony Morato, Tommy Hilfiger, Guess, Desigual, Freeman T. Porter, Gas czy Love Moschino. May Way w Bonarka City Center będzie pierwszym sklepem tej sieci w Małopolsce.

– Idea concept store, polegająca na zaoferowaniu klientom szerokiego wyboru marek i produktów, świetnie wpisuje się w strategię budowania w Bonarce urozmaiconej oferty. Dzięki tak szerokiemu podejściu do tematu mody możliwe jest ciągłe zaskakiwanie klienta nowościami, a także trudno dostępnymi, limitowanymi seriami wybranych kolekcji. Z tego też powodu klienci butiku będą mieli poczucie realnego kontaktu ze współczesną modą oraz możliwość zapoznania się z najbardziej aktualnymi trendami – mówi Iwo Knopik, Marekting Coordinator, Bonarka City Center.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.