Butik Swiss

Firma PHU Jubiler sp. z o.o. otworzyła w ostatnich dniach 2 salony Swiss w centrach handlowych. Nowy butik z zegarkami znalazł się w Gemini Park Bielsko-Biała. Z kolei w Łodzi w Galerii Łódzkiej otwarto salon, który firma zdecydowała się wyremontować.

Powierzchnia sklepów sieci Swiss wynosi średnio 30 mkw. W ostatnich miesiącach 2013 roku sieć otworzyła 8 salonów z zegarkami. Firma realizuje plan ekspansji w centrach handlowych zarówno w największych, jak i średnich miastach.

Wszystkie ostatnie salony sieci Swiss otwierane są w nowoczesnej, bardziej minimalistycznej odsłonie. W nowych sklepach firma wykorzystuje meble w kolorystyce bieli z dużą ilością srebrnych elementów.

Obecnie działa ponad 80 salonów sieci Swiss, z czego większość znajduje się w centrach handlowych. Produkty znajdujące się w sieci sklepów można także kupić za pośrednictwem sklepu internetowego, w którym oferowane są zarówno produkty z najnowszych kolekcji, jak i wyprzedażowe.

Portfolio Swiss obejmuje prawie 40 marek zegarków oraz prawie 10 marek biżuterii słynnych i cenionych producentów. Sklepy Swiss oferują m.in. zegarki marek: Roamer, Fossil, Diesel, Giorgio Armanio, Michael Kors, Timex, Casio, Festina, Citizen, Skagen, S. Oliver, Gant, Adidas , Ice Watch, Police, Kenneth Cole czy Tommy Hilfiger.

Sklepy Swiss znajdują się na terenie całej Polski, m.in. w: centrum handlowym Riviera w Gdyni, Galerii Korona Kielce, Galerii Kazimierz w Krakowie, CH Atrium Felicity w Lublinie, Galerii Łódzkiej czy CH Jantar w Słupsku.