Valentina
Valentina

W Galerii Handlowej Sky Tower został otwarty nowy salon włoskiej marki Valentina – oferującej obuwie dla kobiet. Lokal we wrocławskim centrum handlowym jest, jak już informowaliśmy, pierwszym działającym w Polsce. Jak zapowiadają przedstawiciele marki, w planach są kolejne otwarcia.

– Planujemy kolejne otwarcia sklepów z obuwiem dla kobiet pod tym szyldem. Będą otwierane w prestiżowych galeriach i centrach handlowych w największych miastach w Polsce. Miasta szczególnie interesujące nas pod względem ekspansji to Warszawa, Poznań, Kraków oraz Gdańsk. Sieć Valentina będzie rozwijana jednak nie za pomocą franczyzy, a salonów własnych – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Marita Vesa, reprezentująca sieć Valentina w Polsce.

W galerii Sky  Tower nowy sklep Valentina zajął lokal o powierzchni 57 mkw. usytuowany na pierwszym piętrze galerii, które skoncentrowane jest w dużej mierze na klientkach ceniących unikatową ofertę modową. Kolejne sklepy, jak dowiedziała się redakcja, będą większe i będą miały od 100 do 120 mkw. średniej powierzchni handlowej.

– Jako twórcy koncepcji powstania salonu oceniamy, iż we Wrocławiu brakowało ekskluzywnych butów zagranicznych marek. Marka Valentina przede wszystkim jest skierowana do kobiet nowoczesnych i odważnych, które bardzo cenią sobie oryginalność  i wygodę – dodaje Marita Vesa.

Valentina to nowa włoska marka na polskim rynku. Wszystkie buty tej marki są wykonywane ręcznie. Marka współpracuje z takimi fabrykami, jak Ballin, Antonio Barbato czy Mara Bini, które wykonują buty dla światowej sławy projektantów.