Galeria Warmińska
Galeria Warmińska

Niemal o połowę powiększy się planowana powierzchnia salonu Martes Sport. Będzie to pierwszy sklep tej sieci  w Olsztynie.

– Martes Sport dołącza  do grona najemców branży outdoorowej i sportowej, takich jak Adidas/Reebok, 4F Sport, Nike czy HiMoutain. Marka zdecydowała się na otwarcie lokalu o niemal o połowę większej powierzchni niż wstępnie zakładano. Salon liczyć będzie 900 mkw. zamiast 500 mkw.  Dla klientów oznacza to jeszcze szerszy dostęp do oferty produktowej spod szyldu Martes Sport – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director w spółce Libra Project, zajmujący się komercjalizacją olsztyńskiego obiektu.

– Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych, będąca producentem oraz importerem odzieży, obuwia i akcesoriów. W salonach dostępne są kolekcje takich brandów, jak Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum oraz Nike. Obecnie posiada ponad 70 salonów w całej Polsce, o powierzchni od 270 do 2,2 tys. mkw.

Wśród 170 salonów handlowo-usługowych w Galerii Warmińskiej znajdą się brandy z kraju i ze świata – m.in.: H&M, Reserved, Zara, New Yorker, Smyk Mega Store, Piotr i Paweł, Euro RTV AGD, Massimo Dutti, Zara Home, Stradivarius, Bershka, Pull and Bear, Oysho, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home and You, Martes Sport, Sephora, Carry, CCC, Deichmann, Rossmann, Promod, Camaieu, Orsay, Tally Weijl, Pretty One, Pierre Cardin, Apart, Kruk, Yes, Jubirex, Bijou Brigitte, Swiss, Bytom, Camel Active, Lavard, Levi`s, Taranko, Bugatti, Big Star, Diverse, Nike, Adidas, Gatta, Ecco, Heavy Duty, Recman, HiMoutain, Samsonite, Jack Wolfskin, Americanos, Mustang, Oui, Patrizia Pepe, Pinko, Furla, Versace, Roberto Cavalii i wiele innych.  W większości, tak jak w przypadku Martes Sport, będą to pierwsze lokalizacje w Olsztynie.

Oddanie Galerii Warmińskiej planowane jest na 5 września. Inwestycja, o wartości 100 mln euro, realizowana jest przez MGC Inwest sp. z o.o.