Restauracja Olimp
Restauracja Olimp

12 kwietnia br. restauracja Olimp oficjalnie dołączyła do grona najemców Galerii Amber w Kaliszu. To już 20. lokalizacja sieci Olimp w Polsce, która należy do grupy Gastromall.

Grupa nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski. Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji.

W połowie lutego br. grupa Gastromall wprowadziła na rynek nowy koncept pod marką Companeros. Ale Meksyk!, oferujący najpopularniejsze potrawy kuchni meksykańskiej przyrządzane indywidualnie na zamówienie klienta. Pierwszą restaurację Companeros otwarto w nowym, podziemnym Dworcu Głównym PKP w Krakowie. Kolejny lokal pod marką Companeros rozpoczął  działalność 29 marca br. w Galerii Korona w Kielcach. Nową restaurację prowadzą franczyzobiorcy posiadający lokal pod marką Olimp, także w Galerii Korona. Grupa Gastromall oferuje atrakcyjne pakiety dla osób chcących prowadzić lokale pod jej brandami – kompleksowo opracowane podręczniki operacyjne, szkolenia, wsparcie w zakresie aranżacji lokalu, pomoc informatyczną i marketingową.

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych, w tym najbardziej  rozpoznawalnych konceptów: Olimp oraz Lovit. Grupa Gastromall posiada 11  własnych restauracji Olimp oraz 9 franczyzowych  w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. W ciągu ostatnich 3 lat grupa trzykrotnie zwiększyła liczbę lokali własnych i franczyzowych pod tym brandem.

Restauracje Olimp można znaleźć m.in. w Centrum Handlowym Atrium Felicity w Lublinie, w CH Krokus w Krakowie, CH Europa Centralna w Gliwicach czy Galerii Rzeszów. Ponadto właściciel sieci ma podpisane umowy najmu pod restauracje Olimp w CH Łacina w Poznaniu, CHR Sukcesja w Łodzi i Galerii Warmińskiej w Olsztynie.