Otwarcie salonu Samsung-Orange w CH Manu
Otwarcie salonu Samsung-Orange w CH Manufaktura

W połowie kwietnia 2014 roku w łódzkiej Manufakturze został otwarty pierwszy w Polsce wspólny sklep Orange i Samsung.

Nowy salon to miejsce, w którym można nie tylko zapoznać się z ofertą usług telekomunikacyjnych Orange, ale także poznać, przetestować i dowiedzieć się więcej o nowościach technologicznych i urządzeniach firmy Samsung.

– Samsung to firma bardzo silnie zakorzeniona w Polsce, ale nasz sukces i rozwój nie udałyby się jednak bez współpracy z partnerami. Dlatego po sukcesie, jaki odniosły nasze sklepy Samsung Brand Store w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz Krakowie, przyszedł czas na otwarcie wspólnego salonu z jednym z naszych najważniejszych partnerów, firmą Orange – powiedział Olaf Krynicki, reprezentujący Samsung Electronics Polska.

– To pierwszy salon, który otwieramy razem z producentem. Liczymy, że taka współpraca będzie przede wszystkim korzystna dla naszych klientów – informuje Wojciech Jabczyński, reprezentujący spółkę Orange Polska.

To nie pierwsze otwarcie sieci Samsung. Jak już informowaliśmy, z początkiem kwietnia 2014 roku w Gdańsku i Krakowie zostały otwarte 2 kolejne salony firmowe Samsung Electronics. Obecnie sieć flagowych salonów Samsunga to 5 punktów w największych miastach w Polsce.

W salonie Samsung i Orange miłośnicy nowinek technologicznych mają szansę zobaczyć i zapoznać się z innowacyjnymi funkcjami telewizorów LED, odtwarzaczy Blu-ray 3D, zestawów kin domowych, notebooków, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, urządzeń drukujących i wielu innych. Do wymienionych urządzeń klienci będą mogli wybierać mobilne i stacjonarne usługi Orange Polska. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Salon będzie oferował też usługi konwergentne. Ponadto będzie można bezpłatnie skorzystać z porad Orange Eksperta, który pomoże w doborze optymalnych rozwiązań.

Wspólny sklep Orange i Samsung znajduje się w CH Manufaktura, przy ulicy Drewnowskiej w Łodzi.