Drogeria Hebe
Drogeria Hebe

Upside Property Management, zarządca Galerii Słupsk, podpisał umowę z siecią sklepów kosmetycznych Hebe. Sklep został już otwarty w obiekcie. Jest zlokalizowany na poziomie „0” i zajmuje 360 mkw.

Jak już informowaliśmy, w ostatnim czasie drogerie tej sieci zostały otwarte w kilku innych centrach handlowych, m.in. w CH Atrium Koszalin oraz CH Atrium Targówek. Należącą do firmy Jeronimo Martins sieć Hebe tworzy ponad 100 placówek różnego formatu, które znajdują się zarówno w galeriach handlowych, jak i przy ulicach. Sklepy Hebe mają około 400 mkw. (koncept z apteką) bądź około 250 mkw. (dla samodzielnej drogerii).

Kilka dni temu właściciel Galerii Słupsk podpisał umowę z firmą My Gym SA, właścicielem sieci klubów fitness My Gym. Nowy klub sieci My Gym ma zostać otwarty w centrum handlowym w drugiej połowie września 2014 roku. Klub będzie miał powierzchnię około 900 mkw. i zlokalizowany będzie na poziomie +1 obiektu.

Znajdująca się w centrum miasta Galeria Słupsk o powierzchni całkowitej 36 tys. mkw. zapewnia swoim klientom sklepy na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek – m.in. Reserved, Cropp, Mohito, House, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Home&You, Pepco. Operatorem spożywczym w obiekcie są delikatesy Delima.