Outlet Białystok
Outlet Białystok

Tenant mix Outletu Białystok, obiektu realizowanego przez BOIG – The Blue Ocean Investment Group, poszerzy producent odzieży jeansowej – Big Star.

Big Star, jedna z najbardziej popularnych w Polsce marek produkujących odzież jeansową, podpisała umowę najmu lokalu o powierzchni niemal 230 mkw. Big Star to brand o szwajcarskim rodowodzie, obecny w Polsce od 1990 roku. Obecnie dysponuje siecią ponad 200 sklepów w kraju i jest jedną z najbardziej popularnych marek odzieży jeansowej wśród Polaków.

– Outlet Białystok będzie pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem wyprzedażowym w Polsce północno-wschodniej. Jego doskonała lokalizacja oraz ogromny zasięg (w odległości do 30 min jazdy samochodem znajduje się aż 500 tys. potencjalnych klientów) powoduje, że kolejne marki chcą u nas otwierać swoje sklepy. Dzięki temu w dosyć szybkim czasie, jak na obiekt wyprzedażowy, udało nam się osiągnąć poziom 70 proc. wynajętej powierzchni. Obecnie jesteśmy na ostatnim etapie komercjalizacji i prowadzimy obiecujące negocjacje dotyczące wynajmu ostatnich wolnych lokali. Będziemy na bieżąco informować o ich efektach, możemy jednak potwierdzić, że prowadzimy rozmowy ze znanymi i lubianymi brandami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi, z których niektóre będą debiutowały ze swoją ofertą w Białymstoku – mówi Jan Wciślak, Leasing Manager, BOIG.

Outlet Białystok pierwszych klientów powita w drugiej połowie 2014 roku. Na powierzchni około 13 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 60 markowych sklepów, a na parkingu przed obiektem zmieści się ok. 600 samochodów. W ofercie Outletu Białystok znajdzie się m.in. Adidas, Reebok, Molton, Lancerto, Ski Team, 4F, Albione, Regatta, salony z markową odzieżą jeansową, CCC, Ecco, Big Star, kawiarnia oraz 2 restauracje. Dodatkowym impulsem do odwiedzenia obiektu będzie obecność hipermarketu Carrefour, Jysk oraz drogerii Rossmann.

Realizacją inwestycji,  tj. budową oraz komercjalizacją obiektu, zajmuje się firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych: BOIG – The Blue Ocean Investment Group.