Salon Martes Sport

Przedstawiciele sieci sklepów sportowych Martes Sport regularnie uczestniczą w Shopping Center Forum. Ich zdaniem Forum to najlepsza okazja do podpisania umów z różnymi centrami handlowymi w jednym miejscu i tym samym czasie.

– Dla sieci Martes Sport udział w Shopping Center Forum jest bardzo istotny. SCF zdecydowanie ułatwia nawiązanie współpracy na płaszczyźnie najmca – zarządca centrum handlowego. Podczas Forum toczą się najważniejsze rozmowy biznesowe dotyczące rozwoju krajowego rynku retail. Cenimy sobie udział w SCF ze względu na możliwość bezpośredniego przyjrzenia się planowanym i realizowanym obiektom handlowym w Polsce. Przede wszystkim warszawskie Forum to profesjonalnie zorganizowane przedsięwzięcie, które z roku na rok skupia coraz więcej przedstawicieli centrów handlowych, jak i samych najemców – mówi Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

– Ponadto SCF daje dużą szansę na podpisanie umów firmom, które nie mają swoich siedzib w stolicy. Forum daje możliwość rozmowy, ustalenia szczegółów współpracy w jednym miejscu i czasie. To duże ułatwienie dla przedsiębiorców. Nasza sieć rozwija się bardzo dynamicznie, a SCF pozwala zdobyć nam kolejne interesujące lokalizacje dla sklepów Martes Sport – dodaje.

Obecnie łączna liczba sklepów Martes Sport wynosi około 80 placówek (w tym 9 salonów sieci Hi-Tec).

Spółka Martes Sport jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw. W ofercie znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. marek: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Elbrus, Salomon, Ecco, Merrell, Kross, The North Face, Brugi, Head, Atomic, Rossignol, Blizzard, Uvex, Carrera, Viking.

Więcej szczegółów na temat Shopping Center Forum 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.