Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja w Łodzi
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja w Łodzi

Ostro przyspieszyła budowa Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi. Na placu budowy zaangażowanych jest ponad 200 osób, roboty wykonywane są równocześnie na wszystkich kondygnacjach galerii handlowej, a trwają do późnych godzin nocnych. 7 żurawi pracuje pełną parą.

Jeszcze w kwietniu zostanie zakończony montaż stropu najwyższej kondygnacji Sukcesji. Rozpoczęły się już prace przy kolejnym stropie, poziomu +2 (jednego z dwóch, na których znajdzie się parking z ponad 1000 miejsc postojowych), budowa rampy wjazdowej na parking jest natomiast na półmetku. Wewnątrz obiektu powstają m.in. murowane ściany: na poziomie -1  są prawie gotowe, zaczęło się ich wznoszenie na parterze. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z wymogami certyfikatu BREEAM.

Tymczasem prowadzące komercjalizację CHR Sukcesja zespoły Savills i Fabryki Biznesu finalizują umowy z kolejnymi najemcami.  W gronie głównych najemców są już m.in. supermarket Piotr i Paweł, drogeria Rossmann, elektromarket Avans, pierwszy w Łodzi sklep z odzieżą i sprzętem sportowym Sports Direct oraz dwupoziomowe salony odzieżowe Reserved i H&M. Oferta modowa to również m.in. sklepy Carry, Top Secret, Mohito, Cropp, House, Sinsay i Pako Lorente. Strefa rozrywkowo-rekreacyjna została całości wynajęta, a będą w niej: 9-salowe kino Helios, Pure Jatomi Fitness i kręgielnia o powierzchni ponad 3 tys. mkw.

Centrum zostanie oddane do użytku w przyszłym roku.

Wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 jest Fabryka Biznesu, która zaprezentuje Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja w Łodzi. Szczegółowe informacje na temat projektu udzielą przedstawiciele spółki na stoisku 5.4.