Salon Mohito w DH Renoma
Salon Mohito w DH Renoma

W ciągu ostatniego tygodnia w Domu Handlowym Renoma otwarte zostały 2 salony odzieżowe. 11 kwietnia odbyło się otwarcie prestiżowego, włoskiego butiku Piazza di Moda, a 16 kwietnia popularnego wśród młodych kobiet Mohito.

Salon Mohito o powierzchni blisko 400 mkw. znajduje się na I piętrze. To już drugi, po Sinsay, sklep z grupy LPP dostępny w Renomie. W najbliższym czasie spodziewane jest otwarcie wiodącego salonu z tej grupy.

– Otwieramy się na marki, które będą dostępne szerszej grupie odbiorców. To konsekwencja poszerzania naszej oferty i odpowiedź na oczekiwania klientów – mówi Edyta Bobek, dyrektor ds. wynajmu w Griffin Group.

Oferta Mohito dla kobiet dostępna jest już w ponad 130 salonach w Polsce i za granicą.

Z kolei otwarty w zeszłym tygodniu salon Piazza di Moda to oferta skierowana głównie do mężczyzn. Ubrania, obuwie oraz akcesoria i kosmetyki najlepszych włoskich marek, które do tej pory nie były dostępne w Polsce, uzupełnią ofertę Renomy dla najbardziej wybrednych klientów. W Piazza di Moda w Renomie będzie można nabyć produkty takich marek, jak Tombolini, Pal Zileri, Loriblu, Seventy, Santoni i Elena Miro. Piazza di Moda ma wyłączność na ich sprzedaż.

Salon Piazza Di Moda w DH Renoma
Salon Piazza Di Moda w DH Renoma

Z końcem 2012 roku nowym właścicielem Domu Handlowego Renoma została spółka Griffin Group. W obiekcie znajdują się marki – od tych premium, jak Max Mara, Furla czy Deni Cler, poprzez popularne: Massimo Dutti i Zarę oraz TK Maxx, po największy we Wrocławiu Empik. Wiosną z nowymi kolekcjami zostaną otwarte m.in. takie sklepy jak Marella, Reserved, Tous i Mohito.

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 Griffin Real Estate zaprezentuje 3 obiekty handlowe: Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, CH Supersam w Katowicach oraz projekt Nowej Hali Koszyki w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat projektów udzielą przedstawiciele spółki na stoisku 6.4.

Griffin Real Estate został założony w 2006 roku jako platforma do zarządzania funduszami, inwestującymi w sektor nieruchomości. Od początku istnienia inwestuje w nie także swój własny kapitał. W marcu 2013 Griffin pozyskał inwestora strategicznego – Oaktree Capital Management, z którym współpracuje od 2010 roku.  Oaktree jest hedgingowym funduszem wywodzącym się z USA, który zarządza środkami w wysokości prawie 90 mld dolarów.