Salon Volcano
Salon Volcano

15 kwietnia w Galerii Factory Kraków został otwarty nowy salon odzieżowy marki Volcano. To pierwszy sklep brandu w Krakowie. Jak zapowiada w rozmowie z portalem Retailnet Tomasz Koselski, prezes zarządu VCO SA ,Volcano ma plany na dalsze otwarcia w centrach outletowych.

– Na chwilę obecną podpisana jest umowa w Factory Ursus. Trwają rozmowy  na kolejne lokalizacje. Dla marki Volcano poszukujemy powierzchni od 140 mkw. do 200 mkw.  w największych polskich miastach – dodał Tomasz Koselski.

Salon w Krakowie ma blisko 140 mkw. i został zaaranżowany według nowej koncepcji. Wnętrze wykonane jest w prostym skandynawskim stylu – jasna przestrzeń, o której klimacie stanowią precyzyjne dobrane detale wykończeniowe: drewno, sklejka, ocynk.

Zgodnie z ideą założycieli oferta Volcano skierowana jest do osób ceniących sportową nonszalancję, jakość, wygląd, w którym liczą się komfort i osobowość. W salonie będzie można zatem odnaleźć szeroką ofertę casualowych i  inspirowanych sportem bluz, kurtek, szortów, bluzek marki Volcano, a także jeansy marki Patrol, kolejnej marki w portfolio firmy VCO SA.

Marka Volcano  dystrybuowana jest w sieciach sportowych oraz przez partnerów handlowych w całej Polsce, jak również na Słowacji , Czechach , Ukrainie oraz Wielkiej Brytanii. W ostatnim czasie Volcano otworzyło 3 salony w centrach outeltowych. Sklep w Factory Kraków, obok salonów w Fashion House Gdańsk, Fashion House Sosnowiec, Factory Poznań i Factory Annopol, to zatem 5 salon marki.