Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała dołączył polski producent bielizny dla kobiet i mężczyzn – Italian Fashion. Jest to pierwszy salon tej firmy w Bielsku-Białej.

Italian Fashion – polska marka bieliźniarska – podpisała umowę najmu w Gemini Park Bielsko-Biała, Centrum Handlowo-Rozrywkowym należącym do Gemini Holding. Na powierzchni 65 mkw. klienci firmowego salonu znaleźć mogą szeroki asortyment bielizny damskiej, męskiej i dziecięcej. Firma istnieje na rynku polskim od 1990 roku, produkując swój asortyment wyłącznie w Polsce.

– Otwarcie sklepu w Bielsku-Białej to kolejny krok Italian Fashion  na drodze do zwiększenia dostępności naszej oferty dla klientów z całej Polski. Obecnie bardzo rozważnie podejmujemy decyzje dotyczące wyboru naszych nowych lokalizacji –  mówi Katarzyna Grochala, dyrektor ds. marketingu i reklamy, Italian Fashion.

– W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park dostrzegamy wielki potencjał. Otwarcie nowego salonu firmowego w tym obiekcie wpisuje się w założenia ekspansji marki Italian Fashion w miastach średniej wielkości, w centrach handlowych o charakterze dominującym w regionie. Centrum Gemini Park w Bielsku-Białej oferuje nowoczesną powierzchnię handlową i stwarza odpowiednie warunki dla działalności naszego salonu – dodaje Katarzyna Grochala.

W Gemini Park Bielsko-Biała kilka dni temu zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu to ponad 40 tys. mkw. GLA, na której znajduje się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Zgodnie z przyjętą strategią, po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała dysponuje kompleksową ofertą skierowaną dla całych rodzin.  Większość najemców centrum to znane marki o zasięgu europejskim i krajowym, ale wśród nich są także regionalni przedsiębiorcy, którzy, jak podkreśla zarząd centrum,  wyróżniają obiekt na tle konkurencji.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy 3 najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora-Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.

Przedstawiciele Gemini Holding będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentują na stoisku 4.6. Wiecej informacji o Forum TUTAJ.